Kontakt

L-interier s.r.o.
Riegrova 2, 796 01 Prostějov
Česká republika

Elektronický kontakt

e-mail: l@linterier.cz
web: www.linterier.cz

Telefon

tel. (+420) 582 344 434

Podrobný kontakt, mapa »

O firmě

Vznik firmy L-interier s.r.o. se datuje od roku 1998. Firma pracuje na základě volného sdružení.

Hlavní činností firmy je realizace zakázek stavebního charakteru s následným zaměřením na interiérové prostory.

Všechny zakázky, tj. rodinné domy, byty, půdní vestavby, ale také vnitřní prostory administrativních a dalších občanských staveb, realizujeme ve spolupráci se specializovanými firmami, jejichž kvalita práce je ověřená.

Z řemesel HSV jsme schopni realizovat veškeré práce zednického charakteru, včetně úprav povrchů náročnějšími technologiemi, jako jsou např. strukturované omítky a sádrové štuky, provádíme veškeré sádrokartonové konstrukce, montáže rozebíratelných podhledů a pokládku celého spektra podlahových krytin.

Zakázky přebíráme ve fázi dokončené hrubé stavby a dokončujeme veškeré ostatní práce na klíč. To se týká také vybavení interiéru nábytkem, osvětlením, koberci, zastiňovacími systémy, uměleckými a dekoračními předměty, vše dle předem vytvořeného architektonického návrhu. Ten vzniká v úzké spolupráci s architektonickou a projekční kanceláří CAD PROJEKT PLUS, s.r.o.

Zpracování zakázky od návrhu až po realizaci na klíč přináší investorovi od počátku jasnou vizuální kontrolu vize záměru a přispívá k profesionální úrovni zpracování všech zakázek.

Firma je zapsána v OR: Krajský soud v Brně, oddíl C, vložka 39134, IČ 25399993, DIČ CZ25399993.

© L-interier s.r.o.